Domov > Novinky > Obsah

Vývoj ulícPre súčasný vývoj tradičného osvetľovacieho trhu s elimináciou žeraviaceho plánu na ďalšiu realizáciu sa očakáva, že pouličné osvetlenie v budúcom vývojovom procese dosiahne ďalší vysokokvalitný vývoj. Tvárou v tvár s osvetľovacím priemyslom na ďalšiu modernizáciu Teraz pre vývoj LED je teraz len skutočná sila technologických inovácií, integrácie zdrojov a služieb schopností podnikov s cieľom dosiahnuť pouličné osvetlenie v odvetví osvetlenia dobrú zmenu.

V procese rozvoja pouličného osvetlenia s tradičným osvetlením a vychádzajúcimi sa zdrojmi obchodných kanálov s LED osvetlením sa bude konkurencia značky Street Light ďalej zintenzívňovať a spoliehať sa na nízkonákladovú konkurenciu na víťazstvo je dočasné. Vzhľadom na to, že domáce normy LED pre dizajn výrobkov a používanie noriem boli postupne zdravé, národný štandard a medzník vzájomného uznávania sa postupne dokonale hodia aj na rozvoj pouličných svietidiel len preto, aby ďalej posilňovali riadenie pouličného trhu s cieľom dosiahnuť rýchly rozvoj pouličného osvetlenia v osvetľovacom priemysle.

Pre rozvoj pouličných žiaroviek v roku 2014 veľké podniky budú ďalej využívať kapitálové sily na rozšírenie rozsahu operácií na zníženie nákladov a tlak na prežitie malých a stredných podnikov sa bude naďalej zvyšovať, trh nie je jednoduchý, ziskovosť bude pokračovať. Tvárou obrovských obchodných príležitostí, Street Light osvetlenie spoločnosti len včas pochopiť strategické príležitosti, vyplniť krátke palube, vybudovať kľúčovú konkurencieschopnosť podnikov, chopiť sa práva hovoriť o konkurencii na trhu dosiahnuť rýchly rozvoj ulíc v osvetle svetelný priemysel.

Uličné osvetlenie ako dôležitý nosič verejného osvetlenia, dlhé osvetlenie spojené s dlhodobým vystavením horúcemu a studenému striedaniu, vetru a dažďu a inému krutému využívaniu životného prostredia, údržba Street Light je veľmi ťažká, vyššie požiadavky.

"U pouličných svietidiel nie je možné dosiahnuť úroveň ochrany IP68, pretože celá doska na vytvorenie tesniaceho telesa je príliš veľká, veľká dĺžka tesnenia tesniaceho telesa je dlhšia, Street Light, tým väčšia je pravdepodobnosť vody a tentoraz Výhody modulárnych riešení. "

V súčasnej dobe na trhu používajú duálne spojovacie tesniace procesy, cez vrstvy prísne testovanie, okrem bežných podvodných testov, ale aj cez 100 ° C vriacej vriacej vody test. Dvojitá ochrana, každý musí prejsť viac ako 30 minút testu vriacej vody, varené bezprostredne po studenej vode, studenou metódou na hodnotenie jeho vodotesné kapacity.

Iba po dôkladnom testovaní výrobkov na tomto trhu môže byť založená.


Katalóg produktov
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


ZIP/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540