Domov > Novinky > Obsah

Zloženie solárne pouličné osvetlenie

Solárna energia Street svetlo sa skladá z nasledujúcich súčastí: nabíjanie solárne panely, regulátory, batérie, osvetlenie, lampy a puzdro svietidla. Výstup AC napájania 220V alebo 110V, konfigurovať aj invertor.

1, solárne panely:

Solárny Panel je jadro solárne pouličné svetlá, solárne pouličné svetlá najcennejšie časti. Jeho úloha je projekt slnečné žiarenie na elektrinu, alebo zaslať uložené v batériu. Častejšie u mnohých solárne batérie a praktické kremíka solárnych článkov a polykryštalických kremíkové solárne články a amorfného kremíka solárnych článkov, tri. V plnom slnku slnko aj východ a západ, pomocou polykryštalického kremíka solárny panel rovnako, pretože polysilikónových solárne výrobného procesu je pomerne jednoduchý, nižšia cenu, než kryštál. Daždivých dní, relatívne dostatok slnka na juh, monokryštalické kremíka solárnych článkov rovnako, pretože výkonnostné parametre jedného kryštálu kremíka solárnych článkov je relatívne stabilný. Amorfné kremíkové Slnečné batérie za nízke slnko podmienky vonku je lepší, pretože solárne články amorfného kremíka na solárne osvetlenie podmienky požadované je relatívne nízka.

2, solárny regulátor

Solárne svietidlo veľkosť, dobrým správcom nabitia / vybitia je nevyhnutné. S cieľom predĺžiť životnosť batérie, jej vypúšťanie bez poplatku musí byť obmedzené na batérie prebíjanie a hĺbku poplatku. Teploty v mieste, kvalifikovaných prevádzkovateľ by mal mať funkciu kompenzácie teploty. Kým solárny regulátor by mal byť kombináciou funkcia pouličné osvetlenie, ovládanie osvetlenia a funkcia ovládania času a noc automaticky spínacím load funkcie, daždivé dni lampa pracovných hodín.

3, batérie

Solárne systémy energetických vstupov je veľmi nestabilná, takže batérie systému musí byť nakonfigurovaný tak, aby sa do práce. Všeobecne viesť kyselina batéria, Ni-Cd batérie, batéria Ni-H. Kapacita batérie sa obvykle vyberajú riadiť nasledujúcimi princípmi: v prvom rade v predpoklad splniť noci osvetlenie, pokúste sa uložiť slnečnej energie počas dňa a tiež musia byť schopné splniť trvalý dážď dní sila noci osvetlenie potrieb. Kapacita batérie je príliš malý, aby mohli plniť potreby osvetlenia v noci, batérie, batérie sú vždy v stave straty na jednej strane, vplyv na výdrž batérie, končiť odpad. Batérie so solárnymi článkami, zaťaženie (svetlo) na zápas. Je možné použiť jednoduchú metódu na určenie vzťahu medzi nimi. Solárnej energie musí byť viac ako 4-krát vyššia ako napájanie záťaže na prácu systému. Solárne napätie prekročí pracovné napätie batérie CK, zaručiť normálne negatívne na batérie. Kapacita batérie musia byť viac než 6-krát vyššia ako potrený dennej spotreby.

4, svetlo

Solárnych lámp, ktoré svetlo zdroja je Solárne lampy a dôležitým ukazovateľom či bežného používania, Solárne osvetlenie pomocou nízkeho napätia žiarovky, nízkotlakové sodíkové výbojky, electrodeless lampa DLED zdroj.

(1) low-napätie lampy: nízky výkon, vysokú účinnosť svetla, ale životnosť 2000 hodín, nízkonapäťové lampa čierna, všeobecne vhodné pre solárne trávnik svetlá, Solárne Záhrada svetla.

(2) nízkotlakové sodíkové výbojky: nízkotlakové sodíkové výbojky, vysoký (až 200Lm/w), ale invertor, nízkotlakové sodného svietidiel ceny, celý systém k vysoké, používať menej.

(3) LVD: úsporný, vysoká účinnosť svetla. Svetlo na 220V (čistý sínusoidu, frekvencia 50 Hz) podmienok bežnej elektrickej siete, životnosť 50.000 hodín, Solárne osvetlenie výrazne znížiť životnosť a jednoduché lampy šetriace energie (pretože solárna lampa je obdĺžnikovou vlnou meniče, solárne napájanie 220V, výstupnej frekvencie a napätia nemožno porovnávať s bežnej elektrickej siete).

(4) LED:LED svetelný zdroj, dlhú životnosť, až 1 milión hodín, nízkeho napätia, bez meniča, vysoká účinnosť svetla, robil 50 LM/w, import 80 LM/w. S rozvojom technológií, LED výkon zlepší. Myslím, že LED solárne Street svietidlo zdroj svetla bude trend.


Katalóg produktov
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


ZIP/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540