Domov > Novinky > Obsah

Ako solárna pouličná lampa životnosť?

V posledných rokoch pretože ľudia si uvedomil toto ustanovenie úspory energie a ochrany životného prostredia a dôležitosť, tam je tiež čoraz viac energeticky účinných výrobkov, ktoré sa čoskoro dostať ľudí používať to. Ale niektoré z týchto úsporných produktov životnosť je dlhá, ale niektoré je, že technológia používa nejakú dobu bez zúčtovania je k ničomu. Solárne osvetlenie sa používa v týchto úsporných výrobkov používať najdlhšie a podporovať vplyv je najväčší.

Všetci vieme, že solar je jeden z najrýchlejšie rozvoj v posledných rokoch nemecký energeticky-úsporných žiariviek, je ešte viac populárny projekt osvetlenie, solárne svetla na úspory energie a ochrany životného prostredia, životnosť je dlhá. Z hľadiska spotreby energie, solárne pouličné svetlá nemajú konvenčnej energie, má zabezpečenie pomocou dlhú dobu využívania obnoviteľných solárnej energie cez solárne panely na slnečné žiarenie na využitie elektrickej energie je OK, tak to je dlhý život.

Street solárne svietidlo použitého svetelného zdroja je použitie led svetla zdrojov, viedol je nízky tlak produktov, životného prostredia znečistenia-zdarma, práca je tradičné žiarovky trikrát, takže Solárne osvetlenie solárne energetické zdroje môžu byť použité v spojení s led svetelným zdrojom, ktoré tvoria dlhú životnosť.


Katalóg produktov
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


ZIP/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540