Domov > Novinky > Obsah

High Pole Farebné noci

Veľké pólové osvetlenie sú vo všeobecnosti viac ako 15 metrov oceľové kužeľové stĺpy a vysokovýkonná kombinácia majáku predstavuje nový typ osvetľovacieho zariadenia. Skladá sa z lampy, elektrického osvetlenia vnútorného osvetlenia, telesa a základnej časti kompozície, vysokého pólu vnútorných svetelných svetiel sú všeobecne svetlomety alebo kombinácia odlievaného svetla.

Vysokopólové svetlá sú vo všeobecnosti v otvorenom priestore, vysokopólové svietidlo tak, aby sa zabránilo prachu, dažďovej erózii a aby sa zabezpečila jeho životnosť, takže je zvyčajne vyrobená z dobrej odolnosti proti korózii z nehrdzavejúcej ocele a hliníkovej platne, v našich životoch Vysoké póly svetiel sú hlavne zdvíhacie a non-lift dva, High-pole lampy sú všeobecne používané na námestí, stanica, terminál, nákladné dvor, diaľnice, štadión, nadjazd.

Inštalácia bezpečnostných opatrení s vysokými pólmi

1. Každý zostrih poskytuje súbor dĺžky, ale kvôli výrobe, chybám pri inštalácii a fyzickým faktorom dochádza k zmene dĺžky zásuvky, takže je potrebné zabezpečiť maximálnu dĺžku zásuvky a minimálnu dĺžku zásuvky.

2. S cieľom uľahčiť inštaláciu, vysokopólové svietidlo môže byť potrebné namazať priľnavý povrch. Dávajte pozor, aby ste nepoužívali maziva, aby ste predišli úniku a znečisteniu tyčinky, môžete použiť mydlo a vodu na mazanie vnútorného a vonkajšieho povrchu.

3. Pri pripájaní na soket použite potrebnú silu na oboch koncoch, aby ste získali uzavretú zásuvku.

Pól sa používa ako osvetľovacie zariadenie pre všetky verejné miesta v našom meste. Je úzko spätá s našimi cestami a urbanizáciou. Preto je pre bezpečnosť a bezpečnosť obdĺžniková dutina vybavená uzavretými dverami a zapečatené dvere sú vybavené špeciálnym dverným zámkom. Vyššie uvedený je podrobný opis vysokých pólových svetiel.

Vysoké pólové svetlá na dosiahnutie nočnej úrovne a trojrozmerné osvetlenie, to je bohaté stelesnenie reality osvetlenia, a niektoré sú, že pôvodný účel osvetlenia nie je pre krajinu, ale pre bezpečnosť, vysoké pólové svetlá, ako vysoká svetelnosť, vysoká penetrácia charakteristiky, high-pole lampy v ochrane životov ľudí hrajú nenahraditeľnú úlohu.

Vysoké pólové svetlá ako neoddeliteľná súčasť mestského osvetlenia, osvetlenie vysokého pólu okrem budovania najvyššieho osvetlenia mimo osvetlenia, vysoká bude zvýraznená, zvýraznenie súradníc žiaden problém, môžete postaviť tyč ako celý projekt osvetlenia Stredový bod stred svetla proliferácie, tvorba zjasňujúceho oka a trojrozmerné, hierarchické.

K vysokým bodom svetla ako najvyššieho bodu, po ktorom nasleduje usporiadané osvetlenie, vysokopólové svietidlo s budovou tvorby štruktúrovaných vrstiev jasnej, trojrozmernej nádhernej nočnej scény, vysokých pólových svetiel ako vedúci tam stojaci, dôstojný a slávnostný, to je ulica ako súradnice, nasledované vysokým pólmi svetiel v úlohe osvetlenie práce je bohatá na osvetlenie, jednoduché cestné osvetlenie, krajinné osvetlenie, ľudia nemôžu uspokojiť estetický pohľad, ľudia potrebujú farebnejšie noci.


Katalóg produktov
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


ZIP/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540