Domov > Novinky > Obsah

High-tyč svetlo má silné dekoratívne

Aké sú funkcie a použitie vysoké pól svetlo? Poďme sa pozrieť na to.

Po prvé, charakteristika vysoké pól svetlo

High-pól lampa sa používa ciest, ciest a iných miestach na osvetlenie. Krásny tvar, s veľmi dekoratívne. Rozmýšľaniu je veľký, efekt osvetlenia je dobrá, zdroj svetla sa sústredí, osvetlenie je dokonca, odlesky je malé, ľahké ovládanie, opravy. High-pól lampa elektrické zdvíhacie operácie je vhodné, lampa doska stúpa do pracovnej polohy, môžete automaticky vzlietnuť lampa doska, hák, lana vykládky. Ovládanie osvetlenia delí na ručné ovládanie, ľahké ovládanie, ovládanie času a micro-počítačové riadenie.

Po druhé, použitie vysoké pól svetlo

Vysoká lampa pól platí Sanitné vozy, diaľnice, nadjazdu, parkoviska, štadión, nákladnej dvore, prístav, High-pól lampa letiska a občan Leisure námestie a tak na vonkajšie osvetlenie projektu.

High-pól lampa: všeobecne sa odkazuje na 15--25 metrov nad oceľ typ stĺpca lampa tyč a vysokovýkonné modulárny ľahký rám predstavovať nové svetelné zariadenie. Pozostáva z objímky, High-tyč svetlo vnútorné svetlo elektrické, pól tela a časti nadácie. Lampa tvar môže byť založená na požiadavky používateľov, okolitého prostredia, osvetlenie potrebuje špecifický a pevné; vnútorné svetlo sa skladá z svetlomet a projekčné svetlo, zdroj svetla prijíma NG400 high-sodíková lampy a osvetlenie polomer je až 60 metrov. Pól telo jednotnú štruktúru vo všeobecnosti valcové typ s oceľového plechu valcované tvoriť, výška môže dosiahnuť 15-40 m.

1 lampa rod je osemhranné alebo 12-šikmé kužeľ-formoval rod tela, vysokej pevnosti kvalitné oceľovej platne strihanie, ohýbanie, automatické zváranie tvoriace, všeobecná výška 20, 2 5, 3 0, 3 5, 40 m a niekoľko ďalších špecifikácií, návrh maximálnej odpor vetra môže dosiahnuť 6 0 m/s, High-pól lampa špecifikáciu každého z 2 na 4 uzly. S príruby oceľové šasi, 0,98 m v priemere na 1. 2 m, hrubá 25mm 4 0 m m.

2. hlavné funkcie rámcovej štruktúry, ale aj na výzdobu hlavného, materiál oceľového plechu, oceľové rúrky, lampa tyč, svetlo dosku pomocou žiarového zinku liečby.

3. elektrické zdvíhanie systém skladá elektromotor, zdvihák, tri skupiny žiarového pozinkovaného oceľového lana, a kábel. Rýchlosť zdvihu rod svietidla je 3 až 5 metrov za minútu zdvihnúť.

4. sprievodca, vykladanie systém od kolesa sprievodca a sprievodca rameno zloženie, High-pól lampa na zabezpečenie, že svetlo doska v tomto procese sa nevyskytne priečny pohyb, High-tyč svetlo aby lampa doska nárast miesto, lampa môže automaticky spadať vypnuté a uzamknutý háku.

5. elektrické osvetlenie Set 6-24 4 0 0 w 11 0 0 0 W Gold halogenidové (biele svetlo), projekcia, svetlomet, počítač čas controller môže ovládať automaticky prepnúť svetlo, čas a súčasťou osvetlenie alebo osvetlenie, všetky.

6. ochranu pred bleskom: lampa top inštalovaný 1,5 m dlhé lightning rod, podzemné základne nainštalovaný 1 1 m dlhé uzemnenie line a zváranie podzemné skrutkami.

Klasifikácia vysokých pól lampa

Všeobecne možno rozdeliť do zdvíhanie typ a non povýšenie. Typ plošiny hlavné pól výška je všeobecne viac ako 18 metrov, elektrické, zdvíhacie operácie je pohodlné, High-pól lampa lampa tray pracovať pozície, automaticky odstrániť disk, visí priekopy, Drôtené lano vykládky a.

Zdvíhanie typ vysoká tyč svetlo nastaviť dva typy ručné aj elektrické zdvíhanie režim ovládania, takže lampa dosky môžete bezpečne a spoľahlivo pokles 2,5 m od Zeme, pohodlnú údržbu. Ručné diaľkové ovládanie zariadenia s dĺžkou 10 metrov, obsluhujúci personál na 5 m na diaľkové ovládanie svetlo platňa plošiny, s cieľom zabezpečiť bezpečnosť subjektu. Zdvíhacie typ vysokej pól lampa je vybavená kábel Náhradné lampa doska klesne do najnižšej pozície, koniec kábla vloží elektrického riadiaceho systému zásuvky, High-pól lampa druhý koniec vložky krabice na platni lampy , takže môžete priame napájanie lampa doska, prepracovanie svietidla.

Zdvíhanie typ vysoké pól svetlo všetky svietidlo pečať stupeň je medzinárodnou normou IP65, zabraňuje vnikaniu prachu, dažďovú vodu ponorenie, zaručuje životnosť žiarovky. Materiály lampy a lucerny sa všeobecne používajú na taniere korózia-odolné hliníkové zliatiny a nerezovej ocele.

Zdvíhacie princíp vysoké pól svetlo

V dutine obdĺžnikový vnútornej spodnej časti zdvíhacieho typ vysokej pól svietidla, okrem pre inštaláciu elektrický riadiaci systém, zdvíhací systém ako elektrický motor je tiež nainštalovaná. High-tyč svetlo elektrického riadiaceho systému je nainštalovaný svetlo tyče vo vnútri, môžete vyhnúť zlé vonkajšie prostredie spôsobujú poruchy pohyb výťahu. Elektrického riadiaceho systému je vybavený rôznymi ochrana preťaženia obvodov. Vodivé telo okruh v systéme je široko používaný CU základne striebra pokovovanie aby sa zabezpečil dobrý kontakt elektrické pripojenie.

Zdvíhací systém je cez motor, (elektromagnetická brzda typu) Závitovková prevodovka redukcia, bezpečnostná spojka, hlavné lano, vice lana, lano a kladky skupiny, ako sú časti jazdy ľahkých tanier vzlet a pristátie. Závitovková prevodovka redukcia samosvorné schopnosti, kompaktný prenosu, veľké prevodový pomer, s cieľom znížiť Závitovková prevodovka, červ pomer rýchlosti, znížiť nárast krútiaceho momentu, hlavne pridaním skupiny kladky, High-tyč svetlo tak, že rýchlosť svetla tanier Vzlet a pristátie menej ako 0,2 m/s. Hlavné lano je spojený s lana lampa dosky pomocou lana-rozdelenie zariadenia, ktoré môžete vyhnúť vinutie príslušenstvo drôtu kvôli ťahu z hlavného oceľového drôtu. Hlavné a pomocné oceľové laná majú vysokú pevnosť a nehrdzavejúcich 6 * 19 typ nie revolvingové pozinkované oceľové lano. Zdvíhacie kladky skupina prijíma A3 oceľové konzoly, hriadeľ z ušľachtilej ocele a medi kladky, ktoré sú ošetrené horúcom zinkovania zabezpečiť flexibilné za normálnych podmienok prevádzky. Všetky druhy spojovacích materiálov, napríklad podložky, karta krúžky a ostatné časti sú tiež použité diely žiarovo pozinkovaná alebo nerezová oceľ. Lampa doska je vybavená 6 skupín riadiacej kladky skupiny a tri sady brzdového zariadenia a sprievodca koleso s 120 stupňov distribúcie v procese zdvíhanie alebo zostupne lampa dosky je vrátená pozdĺž povrchu lampa rod zabezpečiť svetlo tanier neprodukuje hojdačka. Vodiaceho kolesa lampa doska je vystavená na povrchu lampa tyč a proces hot lisovanie gumy používa. High-pól lampa v cieľom plne zabezpečiť, aby lampa dosky do limitnej polohy pri Automatická parkovacia, ľahké dosky vzostup, pohyb pokles výkonnosti spoľahlivú Medzný spínač a má super zdvih ochranu. Nadmorskej výške vysoká lampa pól je realizovaná zmenou smeru otáčania motora. Pre zabezpečenie krádeže, obdĺžnikový kavite zapečatené dvere, High-pól lampa zapečatené dvere s špeciálny zámok

Zdvíhací systém súčasťou vysoké pól svetlo

1, zdvíhací systém využíva lampa rod vstavaný nezávislý elektrický kladkostroj výstavby, zdvihák má špeciálne zastaviť pohyb blokovacím zariadením.

Cez ovládací prvok riadka dosiahnuť vo vzdialenosti 5 metrov operácie;

2, elektrický nástroj a zdviháka sú vybavené obmedzovač nastaviteľné nezávislých krútiaceho momentu na zabránenie preťaženia;

3, vysoká lampa pól používa elektrické zdvíhací mechanizmus elektrickom režime môže pohybovať, požiadavky na napájanie výpadku môže Ručné ovládanie.

4, zdvíhací systém by mali prijať vysoké Ohybné nerezové laná, vyžaduje bezpečnosť dizajn faktor nie menej ako 6;

5, zdvíhacieho mechanizmu nastaviť lampu-dôkaz rám vylučovanie zariadenia zabezpečiť, aby lana prestávke, keď svetlo je uviazol v čase.


Katalóg produktov
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


ZIP/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540