Domov > Novinky > Obsah

Záhradné svetlá do krásy záhrady

Záhradné svetlá, ako to naznačuje názov, sa používajú hlavne v záhradných svetlách. Má charakteristiky nízkej spotreby energie, vysokého bezpečnostného faktora a osvetlenia. Z hľadiska funkcie je to kráľ situačnej atmosféry. Má sto modelovanie zmien, v rôznych priestoroch, pri rôznych príležitostiach, ako aj v rôznych objektoch, môže vytvoriť prostredie bohatého atraktívneho priestoru a vytvoriť atmosféru inej scény.

Prvým druhom prostredia - veľa ľudí. Rovnako ako v parku. Záhradné svetlo je určené na prefúknutie krásy záhrady a potom dá ľuďom radosť z krásy. Záhrada je prirodzene vkusné prostredie. Záhradné osvetlenie Ak je to vkusné prostredie, je vhodné na inštaláciu a používanie záhradných svetiel. Krajina a prostredie parku sú vhodné pre záhradné svetlo. V noci, keď svietia svetlá, to, čo vidíte, je iná krása. Ak je všetko pevná cementová konštrukcia, ako sa nedá dokázať krásu.

Druhé prostredie - miesto pre sledovanie atmosféry. Ako súkromný dom. Súkromné ​​domy v meste patria k vyrezávaným a pekným typom. Nie je krásne nechať tmu z domu. So svetlami záhradných svetiel môže odrážať chuť a štýl hostiteľa. Pod jasnými svetlami, záhradné svetlo môže vyzerať skôr ako súkromný dom. Pozvite 35 priateľov, na záhrade, tiché osvetlenie, víno, pozrite sa okolo ladnej scenérie, hovorte o téme záujmu, aj keď nie je žiadna hviezda, aj veľmi atmosféra. Ale bez svetla, atmosféra je úplne neznáma.

Tretie prostredie - kde sa ľudia často pohybujú. ako napríklad komunita. Jednou v noci ľudia v komunite začali chodiť viac. V oblasti zeleného pásu, inštaláciu záhradných svetiel, ako osvetlenie, záhradné svetlo, ale aj vytvoriť dobrý výhľad. Oblasť, ktorá svieti všade, môže tiež dať domácnosti pocit istoty. Záhradné svetlo s nízkou spotrebou energie je vynikajúcou voľbou. Na diaľku nainštalujte záhradné svetlo, záhradné svetlo, ktoré vám pomôže objasniť pozemok.

Záhradné svetlá majú mnoho výhod a existuje mnoho prostredí vhodných pre inštaláciu záhradných svetiel. Existuje miesto pre inštaláciu záhradných svetiel? Takéto miesto skutočne existuje. Vo všeobecnosti sú záhradné svetlá vhodné na inštaláciu v blízkosti rastlín alebo hornín. Ak je v súkromnom dvore alebo v spoločenstve, Garden Light nie je vhodné nainštalovať do rohu, najmä v blízkosti okna. Je dobre známe, že tam, kde je svetlo, sa komári inklinujú zhromažďovať. V lete môžeme často vidieť skupinu komárov, ktoré lietajú vo svetle. Ak je na okraji okna namontovaný, komáre sa ľahko zozbierali cez okno do domu. Záhradné svetlo Neotvárajte okná nemôže dýchať, otvorte okno prijímať komáre, to je svetlo problémov. Okrem toho, výsadba záhradných svetiel vo vnútri vegetácie nie je dobrý nápad, pretože sa nedá dosiahnuť.

Preto v akom prostredí je možné inštalovať záhradné osvetlenie, nezabudnite zistiť, či je potrebné inštalovať skutočné využitie prostredia. Okrem toho pri určovaní potreby inštalácie by sme mali zvážiť celok, a to nielen kvôli tomu, aby záhradné svetlá mohli hrať svoj efekt bez toho, aby spôsobili ďalšie problémy.


Katalóg produktov
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


ZIP/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540