Domov > Novinky > Obsah

Svetlomety sa používajú v mnohých oblastiach

Floodlight je bod svetla, ktorý môže byť rovnomerne osvetlený vo všetkých smeroch, rozsah svetlometov môže byť ľubovoľne nastavený v scéne ako pozitívna oktaedrálna ikona. Svetlomety sú najpoužívanejším svetelným zdrojom pri vytváraní efektov a štandardné reflektory sa používajú na osvetlenie celej scény. Na scéne je možné použiť viac svetlometov. Ak chcete dosiahnuť lepšie výsledky, budete nakrútené žiarovkou do veľkého reflexného dáždniku, ktorý umožní používať svetelné zdroje svetla s vysokým jasom. Aj keď je prístrešok nevyhnutným osvetlením, ale pre všeobecnú amatérsku vnútornú fotografiu môže byť osvetlenie považované aj za jedno svetlo.

Funkcie Floodlight

Svetlomety ako elektrický svetelný zdroj náhradných výrobkov rozpoznali čoraz viac ľudí, a to aj v mnohých oblastiach. Hlavné črty svetiel sú nasledovné:

1, životnosť: všeobecné žiarovky, žiarivky, energeticky úsporné žiarovky a jeho svetelná lampa s plynovou výbojkou má vlákno alebo elektródu a práve nevyhnutná zložka životného limitu žiarovky je efekt naprašovania vlákien alebo elektród. Vysokofrekvenčná výbojka bez elektród bez akejkoľvek údržby, s vysokou spoľahlivosťou. Životnosť až 60 000 hodín (10 hodín denne, život môže dosiahnuť viac ako 10 rokov). V porovnaní s inými svetlami: 60-násobok žiarovky; 12-násobok úsporných svetiel; 12-násobok žiarivky; 20-násobok vysokotlakej ortuťovej lampy; dlhú životnosť svetelného zdroja a tým výrazne znižuje udržiavanie problémov a počet náhradných, materiálových nákladov na úsporu svetla a nákladov na pracovnú silu a zabezpečenie dlhodobého bežného používania. Ako záplavové svetlo bez elektród je princíp elektromagnetickej indukcie a princípu fluorescenčného výboja v kombinácii so svetlom, takže svetlo neexistuje na obmedzenie životnosti nevyhnutných komponentov. Povodňové svetlo Životnosť je určená len úrovňou kvality elektronických komponentov, dizajnom obvodu a výrobným procesom peny, všeobecnou životnosťou až 60 000 až 100 000 hodín.

2, úspora energie: v porovnaní s žiarovkou, úspora energie až do 75%, 85W svetlometu a 500W žiarovka.

3, ochrana životného prostredia: svetlomety použitie solídnych ortuťových činidiel, Flood Light, aj keď prestávka nebude spôsobovať znečistenie životného prostredia, tam je 99 [%] z obnoviteľných sadzba je pravda, zelený zdroj svetla.

4, bez blikania: Keďže frekvencia zaplavenia svetla je vysoká, takže "žiadny stroboskopický efekt" nespôsobí únavu očí, ochráni oči zdravo.

5, farba je dobrá: farebný index je väčší ako 80, farba svetla je mäkká, Flood Light zobrazuje prirodzenú farbu objektu podľa fotografie.

6, farebná teplota voliteľné: od 2700 OK ~ 6500 OK zákazníkom podľa potreby vybrať a môže byť vyrobený z farebných žiaroviek, pre záhradné dekoratívne osvetlenie.

7, vysoký podiel viditeľného svetla: v svetle vyžarovaného, ​​Flood Light je pomer viditeľného svetla 80 [%] vyššie, vizuálny efekt je dobrý.

8, bez predhrievania. Je možné okamžite aktivovať a reštartovať, veľa poklesov nebude mať bežný s výbojkou elektródy vzhľadom na pokles.

9, vynikajúci elektrický výkon: vysoký výkonový faktor, nízke prúdové harmonické, napájací zdroj konštantného napätia s nízkym prúdom, výstup konštantného svetelného toku.

Vlastnosti svetlometov

Svetlomety osvetľujú objekty rovnomerne z určitého miesta vo všetkých smeroch a je lepšie ich použiť na porovnanie žiaroviek a sviečok. Svetlomety môžu byť umiestnené kdekoľvek na scéne. Napríklad Flood Light môže byť umiestnený mimo dosah kamery alebo vnútri objektu. Je bežné používať v scéne veľa rôznych farieb svetlometov. Tieto svetlá môžu byť na modeli tmavé premietané a zmiešané. Vzhľadom na to, že dosah svetlometov je relatívne veľký, efekt svetlometov je veľmi ľahko predvídateľný, Flood Light a toto svetlo má veľa pomocných funkcií, napríklad svetlo umiestnené blízko povrchu objektu, povrch objektu.

Aplikácia Floodlight

Svetlomet osvetľuje predmety z určitého miesta vo všetkých smeroch a najlepšie je použiť na simuláciu žiaroviek a sviečok. Svetlomety môžu byť umiestnené kdekoľvek na scéne. Napríklad, môže byť umiestnený mimo dosah kamery alebo vnútri objektu. V prípade

Je bežné používať v scéne veľa rôznych farieb svetlometov. Povodňové svetlo Tieto svetlá môžu byť na modeli tmavé premietané a zmiešané.

Vzhľadom na to, že dosah svetlometov je pomerne veľký, efekt svetlometov je veľmi ľahko predvídateľný a toto svetlo má veľa pomocných funkcií, napríklad svetlo umiestnené blízko povrchu objektu, povrch objektu, aby sa vytvorilo jasné svetlo. V prípade

Hlavné zameranie aplikácie Floodlight: billboardy, diaľnice, železničné tunely, mosty a haly, štvorce, stavby atď.

10, inštalácia adaptability: Flood Light možno inštalovať v ľubovoľnom smere bez obmedzenia.

Odkazuje sa na to, kedy odkaz na scénu alebo osvetlenie potrebuje osvetlenie ako jeho pozadie oveľa viac, bol navrhnutý tak, aby osvetľoval scénu alebo svetlo projektory strieľať žiarovky do veľkého reflexného dáždnika pre vysoký jas používania difúzneho zdroja svetla. hala je nepostrádateľné osvetlenie, svetlo povodní, ale pre všeobecnú amatérsku vnútornú fotografiu, osvetlenie môže byť tiež považované za jedno zo svetla.


Katalóg produktov
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


ZIP/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540