Domov > Novinky > Obsah

Floodlight Široký rozsah svetla


Svetlomety všeobecne neuložia objektív (okrem svetelného zaplavenia), ale použitie priameho svetla zo zdroja svetla a povrchu od povrchu svetla k svetlu tak, že má smerovú štruktúru, ale tiež ako diaľkové osvetlenie s reflektormi, nasmeruje svetlo z kondenzátora svetla a svetla, ktoré je odrazovým svetlom. K dispozícii je tiež širšia škála svetiel určená pre všetky osvetlenie a pre miestnu časť scény, ktorá spôsobuje výraznejšie mäkké svetlo, Flood Light alebo aby sa povrch rovnomerne osvetlil a aby mohol prispôsobiť svoj uhol a ďalšie potreby dizajnu samotné svietidlá a lampy.

Floodlight má širokú škálu svetlých, svetlých a mäkkých jednotných charakteristík, spolu s farebným filtrom môžu získať aj iné farby svetla. Osvetlenie scény s reflektormi, ktoré sú zvyčajne navrhnuté ako rada svetiel, veľká oblasť osvetlenia. Miestny efekt osvetlenia scény, Flood Light umožňuje použitie nastaviteľného uhla jednotlivých svietidiel. Svetlá v rozsahu osvetlenia scény nemôžu mať miesto a významné stopy miesta na mieste.

Svetlomety ako elektrický svetelný zdroj náhradných výrobkov rozpoznali čoraz viac ľudí, a to aj v mnohých oblastiach. Jeho hlavné črty sú:

1, životnosť: všeobecné žiarovky, fluorescenčné, úsporné žiarovky a ostatné plynové výbojky majú žiarovku alebo elektródu a presne to je nevyhnutnou súčasťou životného limitu žiarovky a efekt naprašovania vlákien alebo elektród. Vysokofrekvenčná výbojka bez elektród bez akejkoľvek údržby, s vysokou spoľahlivosťou. Životnosť až 60 000 hodín (10 hodín denne, život môže dosiahnuť viac ako 10 rokov). V porovnaní s inými svetlami: 60-násobok žiarovky; 12-násobok úsporných svetiel; 12-násobok žiarivky; je 20-násobok vysokotlakej ortuťovej lampy; dlhú životnosť svetelného zdroja, a tým výrazne znižuje starosti o údržbu a počet náhrad, úsporu nákladov na materiál a náklady na pracovnú silu a zabezpečenie dlhodobého bežného používania. Pretože svetlo nemá žiadnu elektródu, Flood Light sa spolieha na princíp elektromagnetickej indukcie a princípu fluorescenčného výboja na svetlo, takže neexistuje obmedzenie životnosti nevyhnutných komponentov. Životnosť je určená len úrovňou kvality elektronických komponentov, konštrukciou obvodu a výrobným procesom peny, všeobecnou životnosťou až 60 000 až 100 000 hodín.

2, úspora energie: v porovnaní s žiarovkou, približne 75% úspora energie, svetelný tok svetlometov 85 W a približne 500 W žiarovka.

3, ochrana životného prostredia: používa tuhý ortuťový prostriedok, aj keď prestávka nebude spôsobovať znečistenie životného prostredia, viac ako 99% obnoviteľné, je skutočným zdrojom zeleného svetla.

4, žiadne blikanie: kvôli jeho vysokej frekvencii práce, takže "žiadny stroboskopický účinok", nespôsobí únavu očí, ochráni oči zdravo.

5, farba je dobrá: farebný index je väčší ako 80, farba svetla je mäkká, zobrazuje prirodzenú farbu objektu podľa.

6, farebná teplota voliteľná: od 2700K ~ 6500K od zákazníka podľa potreby vybrať, Flood Light a môže byť vyrobená z farebných žiaroviek, pre záhradné dekoratívne osvetlenie.

7, vysoký podiel viditeľného svetla: vo vyžarovanom svetle, pomer viditeľného svetla 80% alebo viac, vizuálne efekty.

8, bez predhrievania. Môže byť okamžite aktivovaný a reštartovaný, mnohokrát prepínač nebude mať bežné s výbojkou elektródy vzhľadom na pokles.

9, vynikajúci elektrický výkon: vysoký výkonový faktor, nízke prúdové harmonické, napájací zdroj konštantného napätia s nízkym prúdom, výstup konštantného svetelného toku.

10, inštalácia prispôsobivosti: môže byť inštalovaný v ľubovoľnom smere, neobmedzený.


Katalóg produktov
Kontaktujte nás

E-mail: aaron89@sina.com


ZIP/Post kód: 225651

Tel:86-514-84216369

86-13773313810

Fax: 86-514-84212540